Beste ouders/verzorgen van onze jeugdboksers,

Een aantal malen per jaar houden wij bij boks vereniging een ouder / kind training voor de jeugd en hun ouders/verzorgers. Vrijdag 21-02-20 is het weer zover en willen wij u graag uitnodigen om met uw kind mee te trainen. Zo kunt u eens zien en ervaren wat boksen inhoudt, zowel de fysieke als de mentale belasting tijdens een boks training. Daarna nodigen wij u uit in onze kantine om samen met onze jeugd en onze trainers even bij te kletsen en wat beter kennis te maken. Uiteraard kunt u altijd bij een van de trainers terecht bij vragen of opmerkingen omtrent de trainingen of onze vereniging.

Datum: 21-02-20.
Tijd: 17:30 – 18:30 training.
Drankje: 18:30 – 19:30.
Locatie: Kamerlingh-Onnestraat 37-39, Nijmegen.

Wij hopen u deze datum te kunnen verwelkomen bij onze mooie boksclub!
Namens de trainers en het bestuur;

Kees Esveld.